top of page

Geellakk

Geellakid on värvilised geelid, mis on pakendatud läbipaistmatutesse küünelakipudelitesse ning mõeldud naturaalsete küünte katmiseks. Välimuselt ja pealekandmise poolest meenutavad geellakid tavalisi küünelakke, kuid geellaki kuivamine toimub UV lambi all, muutes laki palju püsivamaks. Geellakk on püsilakk, mis ei kooru maha ja püsib nädalaid ilusa ja läikivana. Geellakis leidub keratiini, mis muudab küüned vastupidavamaks ning soodustab oma küünte kasvu.

Meie salongis on kasutusel Alessandro ning GlamLac’i geellakid.

Geellakk võib püsida peal kuni 3 nädalat. Geellaki hoolduses tuleb käia vastavalt oma küüne kasvu kiirusele, kolme- kuni neljanädalaste vahedega. Hooldus eeldab seda, et lakk võetakse maha ja küüs värvitakse uuesti üle. Vastasel juhul oma oma küüne juurdekasv liialt silmatorkav ja hooldamata küüned ei ole enam kaunid.

Kas geel-lakki saab ka ise kodus kasutada?

Esmakordsel geellaki kasutusel soovitame enne tulla salongi, et näha mida see teenus endast täpselt ette kujutab. Seejärel oleks vaja soetada eraldi UV-lamp ja muud vajalikud vahendid, mida ühele geellakile lisaks vaja läheb. Lihtsam ja mugavam on siiski lasta küünetehnikul kõik töö ise ära teha.

bottom of page