Kehahooldus

Verso ilusalongis on võimalik hellitada ennast ka erinevate kehahooldustega- klassikaline massaaž, kuuma kivi massaaž, tselluliidi vastane massaaž ja kehamähised.

Klassikaline massaažon erinevate liigutuste ja võtetega kehahooldus. Vastavalt kliendi soovile ning vajadustele masseeritakse kogu keha või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele, näiteks  selg, kael, kukal, õlad, käed, jalad jne. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž leevendab ka pea-, kukla-, kaela- ja seljavalu ja isegi seedeprobleeme ning unetust. Massaaž on tõeline lõõgastus vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral. Meie ilusalongis viime massaaži läbi spetsiaalsel massaažilaual ning kasutame kvaliteetseid massaaži jaoks mõeldud õlisid. Tulemuse saavutamiseks soovitame massaaži võtta kuuridena 6-10 korda.

Kivimassaaž - kehahooldus on mõeldud neile, kes kannatavad stressi, unetuse, mure, lihas- või liigesevalu ning tsirkulatsioonihäirete all. Kivimassaaž on ka soovitatav kõigile, kes tahavad saavutada hingelist tasakaalu. Kivimassaažis kasutame kuumi ja külmi kive, mille abil on võimalik muuta närvisüsteemi. Kuumade kividega kehahooldus suurendab vere juurdevoolu ja rakkude ainevahetust ravitavas piirkonnas, samas soodustades lihaste lõdvestumist, vaigistades valutunnet ja kroonilisi põletikulisi protsesse. Külmad kivid aga kutsuvad esile veresoonte ahanemise, organismile kahjulike ainete vabastamise, ning samuti vaigistavad valu ning ägedaid põletikulisi protsesse.

Tselluliidimassaaž on värskendav ning ergutav kehahooldus probleemsetele piirkondalele, mis silub nahka ja vähendab tselluliiti ehk nn apelsinikoore efekti. Spetsiaalsed massaaživõtted ja eeterlikud õlid taastavad probleemse piirkonna elastsuse, õige ainevahetuse ja vereringe. Kehahoolduse abil hakkavad kehast väljuma tselluliiti tekitavad toksiinid. Lisaks tselluliidivastasele massaažile on oluline järgida õige toitumise põhimõtteid ja korralikke eluviise. Tselluliidivastane kehahooldus sobib samuti rasva teket ennetavaks profülaktikaks.

Kehahooldustest pakume veel kahte erinevat kehamähist- vetika- ning šokolaadimähist. Mähiseid kasutatakse naha ja kudede seisundi taastamiseks ja parandamiseks. Mähise käigus nahk pinguldub, naha elastsus paraneb, kehast väljuvad toksiinid, aitab võidelda tselluliidi vastu, veresoonelaiendid ei arene edasi, probleempiirkonnad pingulduvad ja dieetide ja paastukuuride toime tugevneb. Kehahmähis naturaalse šokolaadiga või vetikatega koosnevad naturaalsetest ainetest. Kehahoolduse ajal kooritakse nahalt surnud naharakud, mähitakse kliendi poolt valitud mähisesse ning keha massaažist. Kehamähise ajal pannakse kliendi peale termotekk, mis kiirendab ja parandab kehamähise protsessi ja toimeainet. Klient saab lõõgastuda ning tulemuseks on tõeline nauding ja hea enesetunne. Kehahooldus kestab 2 tundi ning selle lõppedes pakume kliendile kuuma aromaatset teed, et taastada kehast kaotatud vedelik.

Kehahooldustes kasutame erinevaid eeterlikke õlisid, tselluliidivastaseid kreeme ning õlisid, rahustavat aroomiõli, nahka pinguldavaid kreeme, erinevaid kehakoorijaid jpm.

Kehahooldustesse ei soovita tulla, kui Teil esineb pahaloomulisi kasvajaid, traumasid, põletikulisi haiguseid, südame-, neeru- ja maksapuudulikkust, liiga madal või kõrge vererõhk, nakkus-, naha- ja kilpnäärmehaiguseid.

Peale massaaži ja eriti peale kehamähist on soovitatav juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete  väljaviimist organismist.