top of page

Juuksepikendused

Juuksepikendused on valmistatud naturaalsetest juustest ja jäävad oma juuste sees alati kaunid ja loomulikud. Neid võib värvida ja töödelda nagu oma juukseidki, kuid sealjuures tuleb arvestada ka lisahooldusega. Oma juuksed saavad piisavalt toitaineid ja jõudu organismist, mis muudab juuksed terveks ja läikivaks. Juuksepikenduste puhul tuleb seda kõike aga asendada õigete hooldustoodetega.

Enne juuksepikenduste pesemist tuleks juuksed korralikult läbi kammida, sest hiljem juba märgade juuste kammimine ei ole soovitatav.  Meie salongis töötavad juuksurid abistavad Teid õigete šampoonide ning juuksehoolduvahendite valimisel, mis on sobilikud just juuksepikenduste pesemiseks ning igapäevaseks  hoolduseks. Juukseid tuleb loputada hoolikalt voolava vee all nii, et juuksed ripuksid otse alla. Sellega väldite juuste sassiminekut. Rasuse juuksetüübi korral tuleks pikendusi pesta ja hooldada sagedamini, kuna peanaha liigne rasvasus pehmendab juuksepikenduste liitekohti ja seetõttu võivad juuksepikendused hakata välja langema.

Lokitangide ning sirgendajate kasutamine on lubatud, kuid seda ei tohi teha juuksesalkude kinnituskohtades.

Mõned reeglid juuksepikenduste hooldamisel:

1. Juukseid peab vähemalt kord päevas korralikult läbi kammima.

2. Enne magamaminekut tuleks juuksepikendused punuda punupatsi ning need peaksid olema kuivad. Samuti ujumise ajal peaksid juuksed olema patsis, et vältida pusade teket.

3. Pärast trenni ja soolases vees ujumist ei tohi juuksepikendused liiga kauaks patsi jääda. Neid peaks pesema ja kuivatama. Sool lagundab keratiini ja pole hea ka enda juuksekarvale.

bottom of page