top of page

THALIONI tooteid professionaalse esteetika vallas: näo- ja kehahooldused, spa-hooldused, päikesesari, toidulisandid ja tee. Seda kõiki saab osta meie salongis või on-line Versoilupoes. Ostjale meie kosmetologi Viktooria konsultatsioon on tasuta.

 

THALION – juhtiv spetsialist merelises iluravis, valib hoolikalt välja parimad vetikad. Ainulaadne vetikate kogumise meetod säilitab väärtuslike meretaimede looduslikud omadused ja asetab need meie valemite keskele. THALIONI kõrge efektiivsusega tooted ja hooldused on esindatud meie ilusalongis.

See on ainus ettevõte – spetsialist Prantsusmaa merelises kosmetoloogias, mis ühendab igasugused „merelise“ tegevuse liigid: vetikate, meretaimede ja merevee kogumine ja töötlemine, laboratoorne tegevus, kosmeetikatoodete tootmine ja müük.

THALION omab kahte teaduslaborit, mis töötavad uute mereliste koostisosade leidmise ja tõhusate ja hästi talutavate tootevalemite väljatöötamise valdkonnas.

Iroise meri Prantsuse Brittany rannikul kanti 1988. aastal maailma biosfääri kaitsealade UNESCO nimekirja ning 2007. aastal sai see Prantsusmaa esimese loodusliku merepargi tiitli. Just siit saab ettevõte THALION parimad merevetikad, mis töödeldakse 24 tunni jooksul pärast kogumist, mis tagab kõrge kvaliteedi ja toimeainete kontsentratsiooni.
 

Verso Ilu
bottom of page